Koningsdag 2023 weer geslaagd!

Koningsdag 2023 zit erop en wat kunnen we terugkijken op een meer dan geslaagd feest!

Vandaag hebben we de tent en alles eromheen opgeruimd. De containers worden begin komende week opgehaald en we hebben Loonbedrijf Sturm – Jacobs gevraagd om het grasveld te herstellen. Dus met het gras zal het weer goed komen.

Nu is het nagenieten begonnen. Wat hebben we geluk gehad met het weer. We zijn ontzettend blij met jullie komst naar de tent en het meedoen met de activiteiten. Hierdoor is het een groot succes geworden en hebben we heel veel blije gezichten en gelukkige prijswinnaars gezien.

Door de steun van heel veel bedrijven in en om Middenmeer, hebben we zoveel prijzen gekregen en kunnen kopen. Nogmaals onze dank aan onze sponsoren!

Als voorzitter van Oranjevereniging Middenmeer, ben ik enorm trots op mijn medebestuurders. We hebben het erg leuk met elkaar, al moet er natuurlijk veel geregeld worden. Dit kunnen wij niet doen zonder de steun van onze naasten en daar zijn wij hen ook zeer dankbaar voor.

Tot volgend jaar!

Hartelijke groet,
J├╝rgen de Wildt