Belangrijk nieuws over de Straatversierwedstrijd

Neem contact op
17 april 2017
Categorie
nieuws
Commentaar 0

In tegenstelling tot de berichtgeving in de flyer zal de beoordeling van de straatversierwedstrijd plaatsvinden op Koningsdag zelf ipv de dag ervoor !!
Dit op veler verzoek van de deelnemers (niet iedereen is vrij de dag voor Koningsdag) en er zijn prachtige creaties die minder goed tegen alle weersveranderingen kunnen.. Wij zijn heel erg blij met alle positieve reacties uit het dorp en zijn benieuwd naar al jullie prachtig versierde straten !!! De jury zal regelmatig in de week voor Koningsdag door het dorp rijden, waarna de definitieve jurering op Koningsdag zal plaatsvinden.

This template supports the sidebar's widgets. Add one or use Full Width layout.

Deze sponsoren maken uw koningsdag mede mogelijk

ook sponsor worden ?